Praca

MR JOB Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, tzn. delegowania pracowników  na terenie Polski oraz Niemiec.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy/a

Opis stanowiska:

  • dekretacja dokumentów księgowych oraz wprowadzanie do systemu
  • uzgadnianie ksiąg w celu przygotowania do złożenia sprawozdań wymaganych przez urzędy
  • współpraca z działem kadr z zakresie uzgadniania płac
  • współpraca z innymi działami w ramach oceny merytorycznej dokumentacji księgowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • min.  3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • preferowana osoba, która prowadziła samodzielnie księgi i była odpowiedzialna za całokształt zapisów w księgach rachunkowych
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • mile widziana znajomość programów: Subiekt, Rewizor
  • bardzo dobra znajomość  pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analityczne

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • stabilną pracę, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miejsce pracy : Legnica
  • godziny pracy od 8-16, od poniedziałku do piątku

 Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Miejsce pracy: Legnica
NrRef: KSI/2014
Data zamieszczenia: 08.09.2014
Branża: Praca Biurowa
Rekrutacja trwa: Tak

Paweł Paprzycki
Manager ds. projektów

+48 600 787 531
pawel.paprzycki@mrjob.pl

// www.mrjob.pl

UWAGA !!! PRACA DODATKOWA

Zapraszamy do współpracy wykładowców, którzy są zainteresowani podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu:

-       rachunkowości i finansów,

-       podatków,

-       prawa (pracy, gospodarczego, cywilnego itp.),

-       obsługi programów komputerowych (INSERT, SYMFONIA)

prowadząc zajęcia na kursach organizowanych przez Oddział Okręgowy SKwP w Legnicy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres biuro@legnica.skwp.pl