Praca

 Data emisji: 08.01.2014 r.

Główna/ -y Księgowa/ - y

Miejsce pracy: Galeria Sztuki w Legnicy, Pl. Katedralny 1/1, Legnica

Opis stanowiska:

·         prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

·         sporządzanie sprawozdań finansowych,

·         sporządzanie deklaracji podatkowych, deklaracji ZUS,

·         zamykanie okresów finansowych zgodnie z wymogami,

·         nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

·         monitorowanie zmian w przepisach,

·         odpowiedzialność za poprawność dokumentacji księgowej i finansowej,

·         współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, urząd skarbowy, ZUS, Urząd Miasta)

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowość lub ekonomiczne poparte dodatkowymi kwalifikacjami kierunkowymi,

·         biegła znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,

·         doświadczenie w zarządzaniu instrumentami finansowymi,

·         zdolność do analitycznego myślenia,

·         znajomość programu Symfonia, R-2 Płatnik, Płatnik,

·         dokładność i rzetelność wykonywanej pracy,

·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętności efektywnej pracy w zespole.

Oferujemy:

Praca na ½ etatu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy:

galeria@galeria.legnica.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

 Data emisji: 07.01.2014 r.

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Lubin, Głogów, województwo dolnośląskie

Poszukujemy osoby młodej, dynamicznej w pełni dyspozycyjnej.

-        Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

-         Wystawianie faktur oraz monitorowanie i realizację bieżących płatności.

-         Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

-         Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT), sprawozdań finansowych oraz comiesięcznych raportów wewnętrznych.

-         Bieżące monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego.

Wymagania:

-        Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości - warunek konieczny.

-        Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego.

-        Znajomość MS Office.

-        Certyfikat księgowy wydany przez MF - mile widziany.

-        Znajomość języka niemieckiego – mile widziana.

-        Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność ,sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

-        Pracę w młodym dynamicznym zespole.

-        Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

-        Dużą samodzielność w realizacji zadań.

Prosimy o nadsyłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres e-mail :

luiza.berg@bonafide.biz.pl

Data emisji: 22.07.2013r.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główny księgowy (pełna księgowość)

Miejsce pracy: Złotoryja

Oferujemy pracę na pełny etat

Artur Kowalczyk
P.I.K.B. "Inkobud"
ul. Legnicka 37
59-500 Złotoryja
NIP 694-123-63-01
tel kom +48 (0) 604 909 900
kowalczyk.artur(małpa)inkobud.pl

UWAGA !!! PRACA DODATKOWA

Zapraszamy do współpracy wykładowców, którzy są zainteresowani podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu:

-       rachunkowości i finansów,

-       podatków,

-       prawa (pracy, gospodarczego, cywilnego itp.),

-       obsługi programów komputerowych (INSERT, SYMFONIA)

prowadząc zajęcia na kursach organizowanych przez Oddział Okręgowy SKwP w Legnicy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres biuro@legnica.skwp.pl