Praca

Publikacja: 22.03.2017r.

 ludzie

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników.  Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Winkelmann Sp. z o. o. oferuje różnorodne szanse zapoczątkowania
kariery dla studentów i absolwentów szkół wyższych w działach:

Produkcji,

-Jakości / Systemu zarządzania jakością/ Laboratorium,

IT,

Lean Manufacturing,

BHP,

Utrzymania Ruchu,

Administracja / Dz. Personalny,

Zarządzania projektami/ Rachunkowość

Logistyki / Magazynu

Termin praktyk - wakacyjny lub całoroczny: do ustalenia z kandydatem

Miejsce praktyki: Legnica, Winkelmann - Automotive

(Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna)

Zadania:

- w porozumieniu z przełożonym do indywidualnego ustalenia,

Wymagania:

-dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,

-umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

-doskonała organizacja pracy oraz dokładność,

-jeżeli praktyka jest obowiązkowa - skierowanie na praktykę z Uczelni.

W zamian oferujemy:

-możliwość odbycia bezpłatnych praktyk,

-elastyczny czas praktyk,

-mentoring pracowniczy,

-perspektywy rozwoju i realizacji ambicji edukacyjnych i zawodowych,

-ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,

-możliwość używania języków obcych,

-możliwość pozyskania cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

elzbieta.swidzinska@winkelmann-automotive.com

Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o.

ul. Jaworzyńska 277

59-220 Legnica

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

www.winkelmann-group.de

Poszukujesz pracowników z zakresu księgowości i finansów?

Prześlij nam swoją ofertę na adres biuro@legnica.skwp.pl

A my bezpłatnie umieścimy ją na swojej stronie i rozprzestrzenimy wśród naszych członków.

 Zrzeszamy zarówno księgowych z bogatym doświadczeniem, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę.

UWAGA !!! PRACA DODATKOWA

Zapraszamy do współpracy wykładowców, którzy są zainteresowani podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu:

-       rachunkowości i finansów,

-       podatków,

-       prawa (pracy, gospodarczego, cywilnego itp.),

-       obsługi programów komputerowych (INSERT, SYMFONIA)

prowadząc zajęcia na kursach organizowanych przez Oddział Okręgowy SKwP w Legnicy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres biuro@legnica.skwp.pl

HAWE TELEKOM SP. Z O. O. opieramy naszą działalność na solidnych fundamentach. Realizując pionierskie inwestycje w infrastrukturę telekomunikacyjną, możemy świadczyć pełną ofertę usług dla rynku telekomunikacyjnego w Polsce i Europie Centralnej. Naszym celem jest wypełnienie niszy rynkowej w zakresie zapotrzebowania na infrastrukturę światłowodową i transmisję danych o dużej przepustowości.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Referent ds. księgowości / Księgowy

Ogólny zakres obowiązków:

- dekretowanie i księgowanie dokumentów,

- rozliczanie sald,

- sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby zarządu oraz przełożonych.

Wymagania:

- minimum wykształcenie średnie kierunkowe

- znajomość zasad księgowania,

- znajomość ustawy o rachunkowości,

- znajomość ustawy o podatkach od osób prawnych i VAT

- znajomość MS OFFICE,

- mile widziana obsługa księgowa środków trwałych,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- zaangażowanie, skrupulatność, dokładność i systematyczność.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- pracę w przyjaznym oraz energicznym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

- miejsce pracy:  Legnica

- możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: office@hawetelekom.pl  w temacie maila wpisując: Referent ds. księgowości / Księgowy

CV ze zdjęciem i list motywacyjny oraz klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

 Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spółka z o.o. z Legnicy poszukuje pracownika na stanowisko Asystent księgowego / Referent ds księgowości k/m

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego SYMFONIA FK oraz wystawiania faktur sprzedaży.

Wymagania:
- umiejętność podstawowej obsługi programu Symfonia FK;
- wykształcenie średnie / wyższe najlepiej ekonomiczne;
- zdolność logicznego i analitycznego myślenia;
- umiejętność pracy pod presja czasu;

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony;
- możliwość ruchomego czasu pracy lub w niepełnym wymiarze (min. 1/2 etatu)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu dla ambitnych;

Ofertę zawierającą CV oraz LM wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy

dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;

tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."  prosimy przesłać na adres:

ksiegowosc.bk@interia.pl